Neko je sinoć u pola 2 ganjao Jupiter po nebu 🙂 I uhvatio ga! (Kroz teleskop ofc) Nek se večeras čuva i Saturn ?
Septembar je najbolji.
Neko je sinoć u pola 2 ganjao Jupiter po nebu 🙂 I uhvatio ga! (Kroz teleskop ofc) Nek se večeras čuva i Saturn ?
Septembar je najbolji.