



Februar: valentinovo, zalasci sunca



Mart: opržila se kao nikad u životu, opsjednutost brojevima, vozila prvi put sama na posao, Minjin i Tahirov grad <3 , fax






April: otkaz – poklon za oproštaj…

Maj: trešnjica, Brividi, mačka, jer još se volimo, još je tu…, pa matura 🙂





Juni: puno kina, lak koji je obilježio ljeto, knjiga koja je obilježila godinu, zmija koja je obilježila jedno ‘naselje’, lutanje po Gračanici, Mr Robot <3






Juli: more, Plavi – naše noći, promjena posla ponovo :), TELESKOP







August: još jedno posebno mjesto…, koliko sladoleda i kolača mogu cure pojesti s tetkom, koju nisu vidjele 4 godine?, puzzle su vraćene u kutiju za bolja vremena 😀




Septembar: ljubav, dva rođendana i programerka





Oktobar: upala sinusa, gledanje neba, pravimo kuću…




Novembar: još gledanja neba, izlasci s curama (jedno djevojačko) i Anthony Kiedis





Decembar: svadba i kana kao šlag na torti 🙂


Napravila sam ovo prošle godine, spontano. Pa rekoh da vidim šta (koje slike) mogu ove izvući.
U suštini, godina izazova. Ana B. bi to nazvala kontrastom. Sve sam svjesnija koliko se sve moralo desiti, čisto da pospremim život. Imala sam neka pogrešna uvjerenja, pogrešne stavove, pogrešne ili nepostojeće planove. Prošla godina mi nije dala ljubav života, jer je to uradila ona prije… Ali sam prošle godine dobila ljubavi, od jednog čovjeka,… toliko da se ne može ni opisati.
2021. jeste bila godina bez anksioznosti i napada panike, ali je bila i godina izgubljenosti, lutanja, prepuštanja. Prepuštanje nije loše. Ali… neko pospremanje u životu se moralo desiti. Kao kad čistiš sobu generalno, pa u jednom trenutku se okreneš oko sebe, vidiš samo još gori nered i zapitaš se što ti je to trebalo. Takav je bio vrhunac moje anx koji mi je donijela 2022.
U septembru sam upoznala Dijanu i počela se osvještavati po pitanju mnogih svojih strahova.
Voljela bih početi više pisati ovdje.
Voljela bih da 2023 (još uvijek zvuči nevjerovatno) bude godina provođenja kvalitetnog vremena sa mojima, da sam prisutna kad sam s njima,.. godina učenja i napredovanja, ne samo na poslu, generalno u svijetu inžinjerstva… godina štednje, godina povratka čitanju i treningu.
Mislim ono, ne godina, nego… naredni period. Pa šta god to obuhvaćalo 🙂 Ovo je samo presjek, ove promjene u meni nisu nastale 1.1. nego prije… Januar je samo povod da se prebace negdje, u ovom slučaju na blog.
Hello neka nova, zrelija, osvještenija ja.
Bas lijep post. Jel tvoja svadba ili si bila na svadbi ?
Hvala, hvala. Nije moja ?
Mnogo lijep post?
Hvala ti ?
Još ljepše stvari u ‘23. da doživiš ❤️
Hvala, i tebi sve najljepše želim ♥