*Queen of Kings

Pročitah sad komentar na ig, da će Švedska biti prva po glasovima žirija, Finska publike, a Norveška druga na obje strane i time pobijediti. Tome se ne bih protivila ? čisto zato što sumnjam da će Loreen uspjeti. Previše ljudi misli da je pjesma preslična 2012. (Što je niđe veze)

Meni se, iz ne znam kojeg razloga, Albanija uvukla u glavu.

Švedska ili Norveška, što se mene tiče ?

Komentariši