Preživjeh kino. I ne samo da sam preživjela, nego sam i uživala max ? Bila sam anx samo dvije min na početku. Ostatak vremena nije postojalo ništa drugo osim filma. Jedna lekcija, da radim više stvari koje čine da se osjećam tako, makar me plašile. Mrzim kad se pretvorim u mašinu i radim sve po nekom rasporedu. A meni je lahko upasti u to, jer volim organizaciju (virgo), mrzim kad nešto ne ide po planu.
Knjige me hrane, pomažu da ne budem robot. Zbog njih manje skrolam, više razmišljam… Ali o dobrim stvarima. Ne o glupostima haha.
Btw danas je mojima godišnjica braka ? 32.
A sad odoh na posao. Radila sam ogtt drugi put. Pisat ću. O filmu, utiscima…