?

Vozim kući… iz mraka žena ide.

Misao: tetka.

I opet krene… Val…

Fali ?

Strina ide uskoro, znam da bi došla nakon toga i da bismo rekle: nek je otišla napokon, da na miru sjedemo.

Dopisivala sam ti se sa snahom nedavno. Pa je prolazila sa kolicima i malim A., stala da pričamo… Meni drago.

Prerano i prebrzo…

Komentariši