Neku noć sam drugi put bila sama u kinu 🙂 Gledala sam Poor Things.
Sad se moja inžinjerska i moja umjetnička strana sukobljavaju… u tome da li mi se više svidio Oppenheimer ili ovaj film. Trenutno mi ovaj vodi, jer nisam očekivala da će mi se toliko svidjeti. Nisam čak ni trailer pogledala. Trailere filmova sam prestala gledati u nekom trenu, jer odaju previše.
Realno, nije ni bitno koji je meni bolji, bitno je da imamo dva dobra filma za gledati 😀
Bila me uhvatila trema, jer je stranica prikazivala da je samo moje mjesto zauzeto. Koja sreća kad sam ušla i vidjela da ljudi već sjede 😀
Taj dan sam se i ošišala. Šiške mi nisu bile kraće od 2018. vjerovatno. Ne mogu ni stajati iza uha. I bile su super dan i po, ali jutros kad sam se probudila i kad je svaka dlaka vodila svoju politiku………. uh 😀
Krenula sam sa bullet journalom početkom januara… i sad kao svaki dan obojim kvadratić bojom, koja označava neko raspoloženje. Iznenađena sam time koliko puta sam iskoristila boju za- sretna/uzbuđena. A generalno ne bih rekla da je tako. Ok, možda ono što se dešava nije baš wow, ali ja radim stvari koje čine da sam sretna/uzbuđena pored toga. To ne negira njihovo postojanje i to da mi prave muku, ali uspijem izvući lijepih dana. Valjda je to pouka. Bujo nemam da bih sad opsesivno pratila svoja raspoloženja ili druge stvari, svakako se mijenjaju x puta dnevno, nego čisto da koristim bojice, markere, boje, šljokice, da nešto radim rukama… pomaže da se opustim. Realno 😀
Danas sam potpisala novi ugovor na poslu… Mnogo sam sretna i ponosna. Mnogo. Nemam kome drugom da kažem, jer to ljudi obično gledaju kroz pare, a ne želim da bude da mi je to u fokusu. Jer nije. Postala sam kao mentorica prošli mjesec. Nije stvar ni u nekoj tituli, nego u tome da imam mnogo znanja za prenijeti i da to vidim. Posebno sam sretna što sam to uspjela sve kao žena.
Čestitam ?
Hvalaa ?
joj film je definitivno nešto najizopačenije što sam ikad pogledala, loved it.
(def. nije za grickanje kokica)
Malo sam se ukočila dok nisam pročitala loved it ? neke dijelove sam definitivno gledala kroz prste haha
Ja sam skroz ispala iz fazona filmova, to mi iz malih gradova, koji nemamo ni kino xD.
Lijepo sto napreduješ i što ti to pruža zadovoljstvo
Gdje nemate kino 🙁 A neki grad blizu da ima?
Mnogo sam sretna zbog tvoje sreće i nadam se da će bude trajna. 🙂 ❤️
Film nisam pogledala, ali imam u planu sedmično da idem u kino jer sam prestala, pa eto stavljam to na listu.
Što se tiče bullet journala, meni je to od najboljih stvari ikad koje sam spoznala i gotovo 10godina me drži pod kontrolom. Kad sam bila najgora, nisam nikad imala boje za ljutnju, zamisli, jer sam se toliko kontrolisala da nikad nikog ne povrijedim i nikad se nisam ljutila, pa je i to bilo alarmantno za terapeuta. Ali to praćenje raspoloženja mi je baš dobra stvar da nakon nekoliko mjeseci pogledam i vidim koliko sam napredovala 🙂 Preporučila bih ti i da pročitaš knjigu o bullet journalingu koju je i napisao tvorac BuJo ideje, jer ćeš tako moći još više koristi da imaš od cijelog journalinga 🙂
Hvala ti puno S ? i ja tebi želim isto i više ?
Kino obavezno, tamo sve stane i opustim se skroz bar na ta dva sata.
Nisam čula za knjigu, potražit ću je svakako ?
To za ljutnju mi je itekako poznato… Razumijemo se… Bitno je da napredujemo i borimo se ?
Goodreads… sebi sam zadala cilj da ću nekad i pribilježiti šta pročitam, ali nikad…
(Ovaj sam komentar htjela napisati na onom drugom postu, ali kako sam krenula da napišem i nešto me prekinulo, vratih se da ga završim i napisah iapod ovog posta ?)
Vjeruj da ne bih ni skontala, pomiješalo mi se sve u glavi haha. Joj to je ovisnost vjeruj. Niko to ne vidi, ali ja imam osjećaj ispunjenosti ?