give it a year

🙁

Neopisivo mi je pala motivacija nakon parcijala. Sjela da se natjeram da pošaljem danas bar 2-3 zadatka. Pokušavam ne biti 0 ili 1. Par zadataka je puno više nego ništa.
Svi se svakako umire nakon prvih parcijala, puno manje ljudi dolazi na fax.. ali ako na to dodam posao i to da sam imala puno ozbiljnog posla zadnjih mjesec dana… jako je teško. Pa počnem da mislim kako bih mogla birati šta da radim, umjesto da sjedim i učim, mogla sam biti bezbrižna,.. svakako, šta će mi to u životu? Sve te fuj misli.

Bit će ok. U sljedećem postu će ovdje biti poslani zadaci i to je to. Osjećat ću se bolje, a možda i motivacija proradi.

One thought on “give it a year

Komentariši