Sutra idem na svadbu… To je kao da mi se sestra udaje ? Preemotivna sam, posebno zato što je mlađa od mene, a toliko jaka, posebna… Ona je najglasnija uvijek, ne gasi se i ne postoji osoba, koju je srela, a da joj se nije ismijala ?
Dobrog je momka našla, ali se svakako ne brinemo za to. Veće su šanse da ona njega tuče, nego da joj on ikad išta loše uradi ?
Emotivna sam i zbog svoje haljine. Znam da zvuči čudno, ali prvi put imam tako ozbiljnu haljinu. A za tačno mjesec dana mi je rođendan… Kad je pogledam osjećam se odraslo, a rijetki su momenti kad se tako osjećam ? Zrelije. ?

E, pa živjela! ?
Znam kakav je to osjećaj. ? Ponesi maramice jer će ti trebati. Ja sam se isplakala, ali ne od tuge, već od sreće što smo je konačno udali. Šalim se, hahahha? Previše emotivnih trenutaka. U 11 mjesecu imam još jednu svadbu i znam da će to biti još emotivnije jer smo bliske od djetinjstva.
Što se tiče njenog opisa, takve su osobe najbolje. ? Uvijek nasmijane i šire pozitivnu energiju dok te njom ne zaraze. ❤️
Bolje ona njega nego on nju. Hahahah?
Uživaj u svojoj zrelijoj verziji i svatovima. ❤️
Sretno mladencima. De nam sad kaži šta je ozbiljna haljina? ?
Za mene je ozbiljnija, zato što nije kratka i lepršava, kao inače ?