Danas su mi stigle ove 4, i to je to od mene. S njima sam ih kupila 9 u martu. Nemam police ovdje, a za novu kuću mi se prave tek. Knjige su mi po kutijama i stolu. Nemam puuuuno knjiga, ali mala je soba, nemam ih gdje. Gotovo. Jeste da je sajam za dvije sedmice, ali naši sajmovi su i tako preslabi. Imam dovoljno knjiga da čitam do kraja godine, a imam i biblioteku naravno. Zadnja pročitana mi je iz biblioteke.
(koliko sam sretna zbog ovih 🥰)
Jučer sam toliko toga planirala pitati na terapiji, ali sam odmah na početku počela plakati… dok sam odgovarala na pitanje kako sam… I nisam mogla stati. Nisam mogla kontrolisati, kao da sam iz kože izašla. Nisam riješila nikakva pitanja, ali sam se smirila… Radile smo vježbu koja je neopisivo pomogla i još me drži. Ludo je kako ljudima sigurno izgledam sasvim ok, a raspadam se mjesecima stalno. Držim se i trudim i borim… I bit će to sve ok aBd, ali… Da je gadno, gadno je… 💔
you drew stars around my scars, but now I'm bleedin’
Hoćeš jednu onlajn biblioteku, za nju ti ne treba nimalo mjesta, a možda ti se nešto dopadne 🙂
Koja je to? 🥰 i mobitel mi je pun knjiga, ali to ne može škoditi nikad 😁
Ma, ovo je biblioteka jedne srednje škole koju sam neki dan poslala Kristalu kad je trazio prijedlog za čitanje neke pdf knjige, pa se ja sjetila da imam negdje ovo, a zapravo ima dosta klasika, ali i savremenih pisaca poput Orhana Pamuka, Murakamija, Jo Nesboa i još nekih. E sad, ne znam koliko je to blizu žanrovima koje voliš, ali evo ti je, pa ti radi sa njom šta ti volja 😊
https://msscelic.wordpress.com/online-pdf-biblioteka/
Kako mi je ovo super! Koliko bi mi značilo da sam imala kao srednjoškolac 😁 sve na jednom mjestu lijepo. Ima dosta mojih najdražih knjiga i onih sa liste za čitanje 😁
Imam i ja jedan forum s kojeg skidam, ako zatreba nešto samo javi 🙂
I ja sam se oduševila kad sam ovo pronašla i pomislila isto kao i ti. I inače mislim kako je danas dobro školarcima jer im je na dohvat ruke toliko toga u pdf izdanjima. 🙂
OK, ako šta bude trebalo, javim ti. 😊
Baš sam ti pisala poruku i onda otvorim i vidim blog post.
Što se terapije tiče, ako osjećaš slobodu da plačeš to je odlično, postoji povjerenje u terapeuta a samim time krećeš aBd ka ozdravljenju. Dovim za tebe da ti se svi putevi olakšaju i aBd da hajr bude u svemu što predstoji.
❤️
Voljela bih ti poslati onaj Reading journal za svu tu čitalačku ljubav.
A taj set je odličan, ja čitam drugu ali doduše na kindle, print mi izgleda odlično.
Grlim te, ako šta treba, tu sam 😘🌹❤️
To je postalo stvarno moje sigurno mjesto 🥹 neopisivo sam zahvalna što je imam i što smo uspjele razviti ovakav odnos. A i ovo mjesto na bloggeru je (uglavnom) sigurno i mnogo mi znače svi. Koliko čovjeku znači mjesto na kojem može osjetiti toplinu i prihvatanje ❤️
Joj otkad gledam te dnevnike, jedan imam na temuu u korpi haha 😻
Grlim ja tebe, hvala ti i za dove i sve lijepe riječi ❤️
Ne daj se mala ili što bi rekao Buki:drži se čvrsto mala, svijet je lud🙂
Svaki će se problem riješiti vremenom.Bitno je samo ići dalje korak po korak🙂
Grlim te evo i ja🙂
Hvala ti 🫂❤️ Tek ovih dana počinjem shvaćati da je stvarno moguće da će proći jednom sve. Ono čovjek zna, ali dok nadođe kako treba…
Joj useljavam se, crtam prvo policu za knjige, onda kuhinju… skontam ako stavim policu kako sam zamislila, neće mi ostati para za kuhinju… odem u fis vitez, kupim neku jeftinu kuhinju, aj bogati, uklopilo se…
Ovo drugo šaljem ❤️
E to je to 😁 i ja planiram prvo knjige useliti, a onda mogu krevet, odjeća itd 🤣 aBd
💖💖
Prvo jedno veliko ❤️
A slikaj kućnu biblioteku kad bude spremna 😁 i ja gledam kako da svoju malu osvježim
❤️!
Ima da slikam policu po policu, samo da je dočekati 😁 Do tad nam slikaj ti svoju, za inspiraciju 🥰
E, bas hocu 😁 nije gotova jos, fali joj mali design touch ali ide polako. Bitne su knjige svakako hahah
Obećanje je dug 😁 a dobro, to se može zauvijek dorađivati i završavati, bitne su knjige 😁🥰
Možda se nekad samo treba dobro isplakat
Tako i moja mama kaže 😁 uvijek pomogne
Pitao me neki dan jedan covjek da li citam. Kad u zemlju nisam propala kada sam shvatila da sam jednu samo knjigu procitala prosle godine. Od tada nista. Sve me strah poceti jer imam milion drugih stvari za citati.. Ali, skupljam stivo za ljeto i za mjesec dana odmora i jedva cekam !
Do tada, uzivaj i za mene ! <3
Koliko god da je tesko, svaka ti cast kad si krenula s terapijom i dobro se ponekad i raspasti da bi se mogla iznova lijepo sastaviti. Ali istina. Ljudi vide ono sto zele da vide. A niko ne zeli da vidi tugu… Drzi se ! <3
Ne brini se za to, imaš sad bitnije nešto. Nisam ni ja par godina skoro ništa čitala, onda je prošlo i sve sam nadoknadila, a ljubav je još 10x veća 🥰
Baš si to lijepo rekla… Da bi se čovjek sastavio bolji, mora se prvo malo raspasti. ❤️