Dvadeset puta dnevno mi padne na um: prvo što su nam uzeli uzeli su nam Egipat. I meni je to presmiješno, kao da imam 5 godina.
Trebala bih danas završiti neki task, jer me nema sljedeće sedmice, a neću imati ni pristup laptopu. A ja sjedim ovdje, čekam da mi djeluje tableta, da mogu raditi. Još smo petkom kraće na poslu, pa se moram i pakovati kući itd itd. Bit će kasnije panika i žurba, kao da gledam.
Sinusi me ne popuštaju, a dobila sam antibiotik. Imam osjećaj da mi se cijelo tijelo samo predalo. Hoće to mene pred godišnji. Btw nisu mi ga još ni odobrili. Ne znam da li da ih obavijestim da ga smatram odobrenim i da me nema, ili da se samo ne pojavim 🤣
Imam simpatiju i napravio mi je pozadinu za laptop, sa macom i svemirom. A ja sam odabrala kojom bojom da mu svijetli tastatura. (nijansa roze, naravno) Jel to znači da smo vjereni? 🤣
Sta vjereni? Girl, you married now 😬
Caligo, to je već perfekt 🤣 No je ultrazvuk pokazao da očekuju djevojčicu, zato i jest roza boja 🤣
Hahaha gender reveal
Kaće svadba 🙂
(Uz antibiotik i probiotik)
Pijeem 😁
Bit ćete prvi obaviješteni 🤣
Kaće svadba?
Bit ćete prvi obaviješteni 🤣 [2]
So cute♥️
🥰
Ženi to💜
Kaže on da je za udaju 😁
Sjecam se tvojih simpatija i od prije, sjecam se kad si nam pisala o momku s posla s rokovnikom, bas mi je to bilo slatko 😇
Kako dobro pamćenje imaš :O
Nećeš vjerovati, baš sam se jučer sjetila tog momka. Kontala kako su od svih mojih simpatija, samo su on i ovaj bili u IT svijetu, čak im je posao skoro isti :O
Baš je dobra (i pozadina i simpatija)