
Prošle godine sam cijelo ljeto bila tužna zato što nisam uspijevala da odem bilo gdje. Znala sam da će proći, da je samo takav period u životu, ali to nije činilo da prestanem biti tužna, realno xd Našla sam post u kojem sam pisala o tome i stvarno stvarno stvarno ne mogu vjerovati da je prošla godina. Kao jučer da je bilo, a opet… šta se sve desilo od tad :O
Ugl mogu reći da mi se sve to nadoknadilo i nadoknađuje i još će ljepše biti ✨
A sličice – kad ih gledam lakše mi podnijeti povratak na posao.
Kontam da pokrenem za sebe novi mini projekat, koji bi se zvao: pokušaj buđenja ljubavi prema programiranju. Ili tako nešto.
Tačno na pola godine sam na 50% svog izazova. Tome se nisam nadala uopšte. Ne mogu reći da sam čitala neke prekvalitetne knjige. Baš sam lutala i čitala bez ikakvog plana. I to je totalno ok. Sad ću bar maaalo da vratim plan. Počela čitati napokon The Goldfinch. Ta knjiga i ja imamo dugu historiju xd Jednom kad je završim, šta će biti od mog života? Donna Tartt svakako mora napokon objaviti nešto novo. Vrijeme joj je. A Laguna je izdala novi Backmanov roman 😭 očekivala sam da će im trebati godina bar, ali nee. Bukvalno su 4. ili 5. na svijetu. Doduše još nije došao u Kulturu. Ali moj je čim dođe. 🥰
Od ostalih vijesti: otkrila sam da mi se mnogo sviđa Visoko 🦋 i odoh poslije posla opet.
Jesi li me ti pitala za Četvrto krilo?
Ako jesi, ok je… ima super plot twist na kraju)
(Da sam drugi srednje, mislim da bi mi bila još bolja… ono je teen… mislim, meni ne smeta).
Joj gdješ mi slike Dubrovnika, plače mi se 🤣
Jesaaam ja 😁 ne smetaju ni meni te teen, znači čeka me čitanje haha. Planiraš li i ostale dijelove čitati?
Joj meni je bio prvi put u Dubrovniku i već razmišljam kako bih opet 😻
Pa sad moram. Zapaparen kraj, da nema druge…
Odmah i treću spremi, sigurno su sve tako napisane 🤣
Joj slika 😍😍
Kakav bi bio projekt
Ali opet ne mogu prenijeti kako je uživo lijepo 😻
Ne znam evo, od jutros razmišljam 😭 imaš li ideju? Sve me zanima, ništa me ne zanima 😭
Divne fotke🥰❤️
💖💖💖
Lijepo da si odmorila i tijelo i dušu
Nadam se da ćeš i ti uhvatiti bilo kakvog odmora, čim nema posla lakše se diše gdje god da je čovjek 💖