1/2 25 ✨

IMG-20250622-202852 IMG-20250623-204218 IMG-20250624-135913 IMG-20250628-121108

Prošle godine sam cijelo ljeto bila tužna zato što nisam uspijevala da odem bilo gdje. Znala sam da će proći, da je samo takav period u životu, ali to nije činilo da prestanem biti tužna, realno xd Našla sam post u kojem sam pisala o tome i stvarno stvarno stvarno ne mogu vjerovati da je prošla godina. Kao jučer da je bilo, a opet… šta se sve desilo od tad :O

Ugl mogu reći da mi se sve to nadoknadilo i nadoknađuje i još će ljepše biti ✨

A sličice – kad ih gledam lakše mi podnijeti povratak na posao.

Kontam da pokrenem za sebe novi mini projekat, koji bi se zvao: pokušaj buđenja ljubavi prema programiranju. Ili tako nešto.

Screenshot-34

Tačno na pola godine sam na 50% svog izazova. Tome se nisam nadala uopšte. Ne mogu reći da sam čitala neke prekvalitetne knjige. Baš sam lutala i čitala bez ikakvog plana. I to je totalno ok. Sad ću bar maaalo da vratim plan. Počela čitati napokon The Goldfinch. Ta knjiga i ja imamo dugu historiju xd Jednom kad je završim, šta će biti od mog života? Donna Tartt svakako mora napokon objaviti nešto novo. Vrijeme joj je. A Laguna je izdala novi Backmanov roman 😭 očekivala sam da će im trebati godina bar, ali nee. Bukvalno su 4. ili 5. na svijetu. Doduše još nije došao u Kulturu. Ali moj je čim dođe. 🥰

Od ostalih vijesti: otkrila sam da mi se mnogo sviđa Visoko 🦋 i odoh poslije posla opet.

10 thoughts on “1/2 25 ✨

Komentariši