Joj sinoć sam usisala i očistila auto nakon jedno pola godine. Mislim nije baš pola, jednom sam površinski pred registraciju. (Nije bilo strašno, samo malo pijeska xd i prašine, uredna sam ja) Spremila i kišobran da imam za danas, da budem odgovorna. I poslužio je kišobran, sve dok nije počeo baš pljusak… A ja u sandalama (nisu nove). Mokre noge, kliže se, pola haljine mokro.
Ugl pukla mi je sandala, izletjela mi je noga iz nje, morala sam je otkopčavati da je okrenem normalno 🤣 srećom je to bilo u nekoj uličici blizu posla.
Penjem se uz stepenice u firmi, kad mi se kaiš od torbe otkopča i otkotrlja se torba niz stepenice, a strme su poprilično. Kupila po podu ključeve, mobitel itd.
U nedjelju smo šetali i vidjeli smo svice 🥹🥹 nisam ih vidjela godinama i ne pamtim više. A prije te šetnje sam se presvukla jedno 15 puta, bez pretjerivanja – inače to NIKAD ne radim.
Srce mi lupa jako kad mislim na njega, jel ovo neka bolest 😭🤣
Et sve zbog kiše😄
Nije bolest, zaljubljenost je, mada bi se mogla nekada svrstati i u bolest😁
Neću se žaliti na kišu super je to sve 🤣
To je tako dobro rečeno 😁
Srećno 🤗
Sa kupovinom novih sandala? 😛 🩷
u nedjeljnim šetnjama 😄
Svici su meni toliko inspirativini, ma ja ne znam živa roba da se ne osmjehne kad ih vidi, pa oni onako mali u onolikoj tami svijetle i prkose, daju nadu i hrabrost. Mislim da su vam dobar znak🌻
Istina, nadam se da ću uvijek živjeti negdje gdje ih uvijek ima 🥰 I ja sam to osjetila kao dobar znak, drago mi što nisam jedina 😁
Reklo da nema više leptira, a meni puna mahala leptira.
Reklo nema vise svitaca, ja neko večer se vraćam, cijela šuma iznad mene svijetli
A ovo gore – kad krene krene
Gdje to živiš da dođem malo, da se nagledam 😁
To je isto kao kad kažu planeta prenaseljena, a kad god se vozim negdje, vidim ima mjesta i da nas je još ovoliko 🤣 bar u BiH
E a novi Backman došao u Banjaluku, u Sarajevo još nije, ccc…
Joooj jesi vidjela to. Ja naručila online da preuzmem ovdje u knjižari, na kraju će vjerovatno doći sa ostalima u isto vrijeme 🤣
Mislim da je to uzbuđenje.
I divno je♥️
I ako želiš da potraje, koliko god želiš da traje, na tvojoj sam strani i želim isto🤗
🥰🥰
Nek traje dok je lijepo oboma💖💖