Danas treba popiti jednu rakiju za mog dedu. Bio bi mu 81. rođendan.
Uvijek mi je bila želja popiti kod njega nešto, ali me bilo stid reći to hahaha. Onda zadnji put… bilo je to kad se tetka trebala vratiti u Francusku, pa smo se okupili kod njega noć prije, da je ispratimo. Svi su već sjedili ispred kuće kad sam došla, bio august. (To jutro mi je rodica javila da je trudna, a svadba ove druge bila za par dana. 🥹) Čim sam prišla, tetka mi pruža čašicu, kaže svi su probali, neki liker ona donijela (bio je predobar). I eto, to je bio jedini put da sam probala alkohol kod njega. Pa sam sjedila na dekici na travi, jer gdje će biti stolica koliko je nas xd Baš smo se puno smijale tu noć… Mama i tetke kad se okupe, uvijek je tako.
🤍🤍🤍😢
❤️
Pravo bogatstvo ❤️❤️
❤️