*

Zaboravila isključiti zvuk na storiju. Sad će me biti sram jedno godinu dana, prekasno je da sklonim.

Jel može proći jedan dan u životu da ne uradim tako neku glupost, da budem normalno ljudsko biće 🙄

10 thoughts on “*

  1. Jedne prilike javi se meni bivsi nakon x godina kao poslom da mu ubrzam nesto preko sestre i predjemo nekako na nas dvoje recimo zanimljiva konverzacija i umjesto da posaljem kolegici ujedno i njegovoj tetisni screen od njega jer smo ga dan prije spominjale, kao treba da se zeni, ima ozbiljnu vezu posaljem njemu nazad nasu prepisku 🤣🤣 kad sam tu sramotu prezivjela mozes i ti taj zvuk.

Komentariši