Zaboravila isključiti zvuk na storiju. Sad će me biti sram jedno godinu dana, prekasno je da sklonim.
Jel može proći jedan dan u životu da ne uradim tako neku glupost, da budem normalno ljudsko biće 🙄
Zaboravila isključiti zvuk na storiju. Sad će me biti sram jedno godinu dana, prekasno je da sklonim.
Jel može proći jedan dan u životu da ne uradim tako neku glupost, da budem normalno ljudsko biće 🙄
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Haha svima se dogodilo, ma hajd ima i gorih stvari na internetu. Stotiji su i onako na ‘jedno uho ušlo, na drugo izašlo’ a 90% ih nr uključi zvuk
Ako me ovo isto naučilo, to je da ljudi većinom gledaju storije sa isključenim zvukom. Dođe ko eksperiment 😁
Ako mogu da te utješim, ja i ne razumijem šta kaže 😁🤗 relax ❤️
I rođak mi isto kaže da ne razumije 🤣❤️
ja sam vidjela, ali sa ugašenim tonovima, a i da sam čula, šta ima veze, ne modifikuješ šta se priča ni uživo, pa ne treba ni IG tretirati kao da je nešto vanredno. ☺️
Istina, uostalom većina vjerovatno samo preleti za sekundu, ali eto nešto me bilo sram sinoć 🤣
desilo mi se jednom na poslovnom profilu… ćuo se samo šum u pozadini… jedva sam čekala kad će se smanjiti hype oko te objave da je arhiviram i da šef zaboravi na nju.
Znaš onda osjećaj hahaha, a vidiš kako nikad nisu napravili edit bar toga…
Jedne prilike javi se meni bivsi nakon x godina kao poslom da mu ubrzam nesto preko sestre i predjemo nekako na nas dvoje recimo zanimljiva konverzacija i umjesto da posaljem kolegici ujedno i njegovoj tetisni screen od njega jer smo ga dan prije spominjale, kao treba da se zeni, ima ozbiljnu vezu posaljem njemu nazad nasu prepisku 🤣🤣 kad sam tu sramotu prezivjela mozes i ti taj zvuk.
Jooooooooj 🤣🤣 kako je reagovao? Btw vidjela sam da se ljudi iz takvih situacija izvlače, tako što napišu: pogledaj šta pričaš i razmisli malo o tome 🤣