Maloprije sam se šokirala kad sam skontala da je dodjela oskara sutra/prekosutra :O Ništa od mene ove godine. Tj. bar mogu navijati za Hamnet i Jessie Buckley 🥹 I One Battle After Another naravno, ali prvo Hamnet ✨
Maloprije sam se šokirala kad sam skontala da je dodjela oskara sutra/prekosutra :O Ništa od mene ove godine. Tj. bar mogu navijati za Hamnet i Jessie Buckley 🥹 I One Battle After Another naravno, ali prvo Hamnet ✨
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
godinama sam već van fazona… ali sam gledala One battle after another i super je!
Preporuka i za Hamnet, sigurna sam da će ti se svidjetii
I ja sam van fazona što se toga tiče. Na prvu pomisao na oscara, o ne opet će smafat sa outfitima i (premršavim) zvijezdama sa crvenig tepiha
Hahaha sve pare svijeta i opet grozni outfiti 😥
O zar samo meni nije jasno kako je One battle after another nominiran…
Šta ti se nije svidjelo? 😁
Aaa pa ne znam klišeast mi… ne kao film nego kao da je neko aktualna dešavanja s interneta i sve aktualne priče i osvrte stavio u jedan film. Previše mi je woke.. eto tako, a i ima neku radikalku kao glavnu ulogu, a njena radikalnost uopšte nema pozadinu ni dobru podlogu, kako njena tako ni ostalih likova. Sve je dosta nedovršeno u toj backstory. Kao sve je tu jer eto tu je… nedovoljno su mi razvijeni likovi tbh
Ja sam sama sebi poklonila Oscara 🤪🤣
🏆😁
🤭