ok

Maloprije sam se šokirala kad sam skontala da je dodjela oskara sutra/prekosutra :O Ništa od mene ove godine. Tj. bar mogu navijati za Hamnet i Jessie Buckley 🥹 I One Battle After Another naravno, ali prvo Hamnet ✨

10 thoughts on “ok

      1. Aaa pa ne znam klišeast mi… ne kao film nego kao da je neko aktualna dešavanja s interneta i sve aktualne priče i osvrte stavio u jedan film. Previše mi je woke.. eto tako, a i ima neku radikalku kao glavnu ulogu, a njena radikalnost uopšte nema pozadinu ni dobru podlogu, kako njena tako ni ostalih likova. Sve je dosta nedovršeno u toj backstory. Kao sve je tu jer eto tu je… nedovoljno su mi razvijeni likovi tbh

Komentariši