Izgleda da mi je nedjelja lagano postala najdraži dan u sedmici. Volim kad sam ovako sva topla i ošamućena od sunca. Jeste da ovo znači da će ponedjeljak na poslu teže pasti, ali hajde.
Milion puta krenem pisati i želim da više pišem, ali svaki put skrenem na posao… i onda ostavim. Ta tema je smor, ne želim to. Ali može evo nešto pozitivno xd Prvi put nakon četiri godine imam spreman cv, samo se još moram natjerati da ga ove sedmice pošaljem negdje, bilo gdje, bilo kome.
Pretprošli vikend sam prošla kroz sve svoje stvari ovdje, bacila gluposti, organizovala, očistila, i sad sam sretnaaaaa. Mnogo je lakše kad sve ima svoje mjesto, znaš da je sve u roku i ispravno, nije nabacano, nema gluposti po ćoškovima. Jučer sam auto detaljno očistila, oprala. Četkice su mi sve oprane i čiste. Magnolija i jorgovan cvjetaju. A najbitnije – dobili smo novog člana napokon. Savršena je. 😭
***
Kako si postigla da ti nedjelja bude omiljena? 🤣 Ja se baš mučim s tim 😂
Subota je za nedovršene obaveze, za reset, a nedjelja za duuuuge šetnje, kafu na suncu, ne gledanje na sat, puno zelene boje za oči, i što je najbitnije – bez obaveza kad dođem kući 🥹
Ahaaa, u tome je caka znači. Tvoja subota je moja nedjelja 🤣
Mogla bih i ja primijeniti ovo tvoje 😄
E pa vidiš nisam o tome tako razmišljala haha, moguće da je i meni ta nesvjesna zamjena pomogla 🤣 Svakako preporučujem 😁
Pa to si bila baš vrijedna, svaka čast ^^ i meni je nedjelja dan za odmor, dan kad ništa ne radim po stanu, nego samo odmaram i uživam, a ostalim slobodnim danima gledam da sve sredim ☺️
Baš dobro dođe prije ponedjeljka 🥰
Jesu vala nedjelje nesto ovog proljeca lijepe 🌷
Samo da se nastavi ovako 😍