U ovo doba prošle sedmice, bila sam na svom najdražem mjestu na svijetu. Moji su napokon shvatili ozbiljno želju da bolje upoznam cijelo mjesto, pa su me vodili u šetnje, bez da sam molila. Postoji prvi put za sve xd Nisam došla preraspoložena, pa su šetnje puno pomogle 🥹 Nema ljepše vožnje, ljepšeg mjesta. Napokon imam u glavi rute do svih najljepših pogleda, livada. Neopisivo je, stalno imaš osjećaj da su ti oblaci bliiiizu. U jednom trenu sam čak otišla autom do kuće, s te neke žnj livade, na kojoj sam prvi put. Pa sam se vratila da nađem svoje na skroz drugoj, na drugoj strani. I uspjela sam 🥳
Pomislila sam kako je ovaj panj baš super mjesto za sjesti i isplakati se.
A na ovaj prizor sam pomislila: znam kako ti je.
Ovo nam je ni 5 minuta pješke od kuće.
Kad sam već krenula sa slikama, ne znam da li sam ikad i s kim podijelila djelić svojih polica.
Genijalnu prijateljicu sam kupila sad na sajmu. Bila sam se ograničila na jednu knjigu. Ali sam se taman nekad prije sajma napokon odlučila za Buybookovo izdanje serijala, a bio je dobro i snižen. Tako daaa 🥰
Pročitala sam nedavno Uhvati zeca… Poslije sam se zabrinula da mi se Genijalna prijateljica sad ne bi ni svidjela, ako su likovi kao iz te knjige… Vidjet ćemo kad opet pročitam xd
Ne bih ni pisala da se nisam razboljela. Kolegica je baš morala dolaziti bolesna na posao, kao da će joj neko reći hvala. Ali naučit će već… Nadam se. Znam da sam ja naučila xd Neki dan nam je pala app, zato što… Ljudi ne znaju šta puštaju, a nemaju ni backup. I dok sam mislila da bi moglo biti do mene (jer su moje izmjene otišle na prod), kontala sam kako bi baš ludo bilo da padnem na tako sitnoj i glupoj izmjeni, koju još ništa i ne poziva, a šta sam sve uradila zadnjih mjeseci i nikad nije bilo problema 🤣 na kraju nije bilo do mene, ali eto.
Bar sam završila dvije knjige za ova dva dana, a plan mi je i napokoooon završiti Dark. Meni je treća sezona serije toliko bezveze, da mi zadnje četiri ep stoje dva mjeseca, eto koliko me zanima kako će se završiti.
Prava si djevica, sve poredano u konac😄Slike prirode su wow❤️✅✨
Hahah odmah si to prepoznala 😁 hvala ❤️🌸
Baš lijepe fotkice 🤍
Još je ljepše bilo tamo 🥹❤️